Gdzie wystawić działkę na sprzedaż?

Opublikowano: 1 miesiąc 3 tygodnie temu Autor: admin

Osoby które decydują się na sprzedaż działki często muszą podjąć trudną decyzję. Zlecić jej sprzedaż profesjonalnemu biuru nieruchomości czy zająć się sprzedażą na własną rękę?. 

Pomoc pośrednika jest wygodnym rozwiązaniem, ponieważ oszczędza czas sprzedającego, przyśpieszając proces sprzedaży działki. Wadą takiego rozwiązania jest konieczność zapłacenia prowizji pośrednikowi. 

Decydując się na samodzielną sprzedaż działki, sprzedający kierują się często chęcią zaoszczędzenia pieniędzy za usługi pośrednictwa. W tej sytuacji dobrym rozwiązaniem będzie wystawienie ogłoszenia o sprzedaży działki na portalu ogłoszeniowym. Na jakim portalu wystawić działkę na sprzedaż? 

pokaż więcej »

Profil serwisu z ogłoszeniami nieruchomości Offer.pl na Facebook'u

Opublikowano: 2 miesiące 4 tygodnie temu Autor: admin

Zapraszamy Użytkowników serwisu Offer.pl do odwiedzenia profilu firmowego w serwisie społecznościowym Facebook.

Lista polecanych biur nieruchomości i frm deweloperskich

Opublikowano: 10 miesięcy 4 dni temu Autor: admin

Prezentujemy listę biur nieruchomości i firm deweloperskich publikujących ogłoszenia nieruchomości w serwisie ogłoszeniowym Offer.pl. Przejdź do profilu agencji nieruchomości lub dewelopera, by zapoznać się z jego aktualną ofertą.

pokaż więcej »

Czy darmowe ogłoszenia nieruchomości mogą być skuteczne?

Opublikowano: 1 rok 2 miesiące temu Autor: admin

Jeśli jesteś właścicielką/em nieruchomości i chcesz ją sprzedać bądź wynająć, możesz skorzystać z usług profesjonalnych firm świadczących usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (np. biura nieruchomości) lub poszukać kupca lub najemcy we własnym zakresieBardzo popularną metodą na dotarcie z ofertą do szerokiego grona potencjalnie zainteresowanych zakupem lub dzierżawą domu, mieszkania czy lokalu użytkowego jest skorzystanie z oferty darmowych portali ogłoszeniowych. Dzięki temu możesz oszczędzić czas i pieniądze.

pokaż więcej »