Reklamuj się

Zamieszczenie ogłoszenia standardowego w pakiecie Start umożliwi wyszukanie usługi przez Użytkowników odwiedzających serwis. 

W celu zapewnienia jeszcze bardziej skutecznej reklamy ogłoszenia przygotowaliśmy pakiet Plus. Dodanie ogłoszenia w tym pakiecie spowoduje większą liczbę odwiedzin ogłoszenia przez Użytkowników przeglądających serwis. Dodatkową zaletą z umieszczenia swojego wpisu w tym pakiecie jest np. brak reklam w ogłoszeniu czy prezentacja ogłoszenia na początku listy w danej kategorii.

Aby znacznie zwiększyć oglądalność ogłoszenia w serwisie zachęcamy do zamieszczenia ogłoszenia w pakiecie Premium. Ogłoszenie takie będzie pojawiało się dodatkowo na stronie głównej (losowo) czy też jako pierwsze w wynikach wyszukiwania. 

Porównanie poszczególnych pakietów znajduje się tutaj.

Bardzo skuteczną reklamą ogłoszenia jest umieszczenie reklamy tekstowej lub reklamy graficznej w wielu miejscach serwisu. Zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia warunków publikacji reklamy w takiej formie.

Zapraszamy do współpracy firmy z branży reklamowej. Gwarantujemy duże rabaty w przypadku zamieszczania większej ilości ogłoszeń w serwisie.