Gdzie wystawić działkę na sprzedaż?

Opublikowano: 3 tygodnie 1 dzień temu  |  Udostępnij tego posta na  Autor: admin

Osoby które decydują się na sprzedaż działki często muszą podjąć trudną decyzję. Zlecić jej sprzedaż profesjonalnemu biuru nieruchomości czy zająć się sprzedażą na własną rękę?. 

Pomoc pośrednika jest wygodnym rozwiązaniem, ponieważ oszczędza czas sprzedającego, przyśpieszając proces sprzedaży działki. Wadą takiego rozwiązania jest konieczność zapłacenia prowizji pośrednikowi. 

Decydując się na samodzielną sprzedaż działki, sprzedający kierują się często chęcią zaoszczędzenia pieniędzy za usługi pośrednictwa. W tej sytuacji dobrym rozwiązaniem będzie wystawienie ogłoszenia o sprzedaży działki na portalu ogłoszeniowym. Na jakim portalu wystawić działkę na sprzedaż? 

Ofertę sprzedaży możemy umieścić na płatnych, dużych ogólnopolskich portalach z ogłoszeniami działek lub na mniejszych, lokalnych ale równie skutecznych serwisach ogłoszeniowych. Tworząc ogłoszenie sprzedaży działki należy pamiętać o umieszczeniu w nim jak najwięcej szczegółowych informacji o działce oraz dodaniu atrakcyjnych zdjęć, mogących zachęcić potencjalnego Klienta do zakupu.

Jednym z ogólnopolskich portali na którym można zupełnie bezpłatnie ogłosić działkę na sprzedaż jest portal Offer.pl. Publikowane są tam ogłoszenia sprzedaży działek budowlanych, rolnych, siedliskowych, inwestycyjnych, rekreacyjnych oraz leśnych. Brak opłat i prowizji dotyczy zarówno ofert wystawianych przez prywatnych właścicieli gruntów jak i profesjonalnych biur i agencji nieruchomości.