Wynajmę na dłużej Dom-Pensjonat w Górach

Dodano: 2 tygodnie 4 dni temu  |  Wyświetleń: 33  |  Udostępnij to ogłoszenie na 
5 000 do negocjacji
Ogłoszeniodawca:
Oferta prywatna
Rynek:
Wtórny
Powierzchnia:
200
Powierzchnia działki:
1199
Liczba pokoi:
10
Rodzaj zabudowy:
Wolnostojący
Liczba pięter:
2 piętra
Materiał budynku:
Cegła
Rok budowy:
1985
Poddasze:
Użytkowe
Okna:
Drewniane
Stan wykończenia:
Do zamieszkania
Media:
Woda, Prąd, Kanalizacja, Internet, Gaz
Dojazd:
Asfaltowy
Okolica:
Góry
Wynajmę atrakcyjnie położony i dobrze prosperujący Pensjonat na dłuższy okres w Muszynie - jest to prężnie rozwijająca się miejscowość wypoczynkowo – uzdrowiskowa, w ciągu ostatnich lat przyciąga rzeszę turystów. Budynek leży w części uzdrowiskowej Muszyny, posiada świetną lokalizację w cichej i pełnej zieleni okolicy, przy Parku Zdrojowym - graniczy z lasem, w którym znajdują się ruiny średniowiecznego Zamku, leży w pobliżu sanatoriów ,basenów - Aqua Parku, kortów tenisowych, stadniny koni, boisk sportowych do gry w piłkę siatkową, ręczną, nożną, unihokeja, plac zabaw dla dzieci, możliwość korzystania z hali sportowej. Pensjonat leży w pobliżu 3-rzek: Poprad, Szczawniczek i Muszynka , w których można się kąpać , plażować i wędkować, nad rzeką znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, a na znajdujących się tam urządzeniach fitness mogą ćwiczyć osoby w każdym wieku. Budynek posiada 10 pokoi z łazienkami, są nowe uchylne okna i drzwi. Centralne ogrzewanie jest nowe, gazowe może być też węglowe, jest możliwość instalacji kominka.

W pobliżu budynku przechodzą liczne szlaki turystyki pieszej, rowerowej i liczne wyciągi narciarskie
tj. „Dwie Doliny”, „Jaworzyna Krynicka”. W pobliżu znajduje się również lodowisko i skatepark.
7 km od budynku znajduje się przejście graniczne na Słowację. Budynek zlokalizowany jest na 12-arowej działce, na której mieści się m.in. parking, plac zabaw, miejsce do gier sportowych ,kominek, grill. Pokoje posiadają balkony, z których widać okoliczne góry m. in. Jaworzynę Krynicką i największy w Europie Rezerwat Lipowy oraz las. W budynku znajduje się kuchnia i świetlica . W pobliżu Pensjonatu znajdują się darmowe liczne źródła wód mineralnych. Niedaleko budynku znajduje się Centrum Rekreacyjno-Sportowe z kompleksem basenów, parkiem linowym, muszlą koncertowa, lodowiskiem. Nad Centrum rozciąga się park sensoryczny m. in z ”Ogrodami Miłości” i „Ogrodami Biblijnymi’, wieżą widokową - widać Tatry, są też inne atrakcje.Do Pensjonatu jest dobry asfaltowy dojazd. Budynek cały czas jest czynny.

Czynsz miesięcznie wynosi 5000 zł z wyposażeniem , media przepisane na dzierżawcę. Pierwsza umowa - czynsz za pół roku z góry. Rachunki za utrzymanie budynku wynoszą tak jak w większym prywatnym domu. Prąd ma 3-taryfy – dlatego rachunki są niskie. Rachunki za gaz nie są wysokie ze względu na nową instalację miedzią. Pensjonat jest po generalnym remoncie. Pensjonat cieszy się dużym zainteresowaniem wczasowiczów`(posiada stałych gości) ze względu na bardzo dobre położenie, zaciszne miejsce, czyste rześkie górskie powietrze, cudne krajobrazy i miłą atmosferę.