Sprzedam mieszkanie we Wrocławiu

Dodano: 1 tydzień 4 dni temu  |  Wyświetleń: 39  |  Udostępnij to ogłoszenie na 
410 000 do negocjacji
Ogłoszeniodawca:
Oferta prywatna
Rynek:
Wtórny
Powierzchnia:
38,75
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1920
Forma własności:
Pełna własność
Sprzedam lokal mieszkalny położony na Osiedlu Żerniki we Wrocławiu (dzielnica Fabryczna) w zachodniej części miasta, w odległości ok. 10 km od centrum.

Lokal położony jest na 1 kondygnacji naziemnej (wysokim parterze) w kamienicy składającej się z 1 kondygnacji podziemnej i 2 kondygnacji nadziemnych oraz poddasza nieużytkowego. Budynek jest ujęty w gminnej ewidencji zabytków Wrocławia.

Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 38,75 mkw. Lokal składa się z: 2 pokoi, kuchni (z oknem), łazienki z wc, pomieszczenia gospodarczego oraz przedpokoju.

Do lokalu należą pomieszczenia przynależne – piwnice o pow. 24,18 mkw. Dostęp do pom. przynależnych – piwnic jest możliwy z zewnątrz budynku (dwa odrębne wejścia) oraz za pośrednictwem klatki schodowej wewnątrz budynku. Część pomieszczeń piwnic została wykończona (na posadzce panele podłogowe, mozaika ceramiczna, na ścianach powłoka malarska, płytki ceramiczne, ogrzewanie, umywalka, poprowadzony prąd).

Instalacje:

Budynek wyposażony jest w następujące instalacje z sieci miejskiej:
- wodociągową
- elektroenergetyczną
- telekomunikacyjną
- brak podłączenia do kanalizacji z sieci miejskiej – szambo na terenie nieruchomości.

Mieszkanie jest wyposażone w instalacje
- wod.-kan.
- elektryczną
- c.o. i c.w.u. (piec na paliwo stałe – węgiel położony w piwnicy, podgrzewacz elektryczny do ogrzania wody)

Podłogi: Wykładzina PCV w przedpokoju, panele podłogowe w pokojach, deska w kuchni, w łazience z wc płytki ceramiczne. W łazience kabina prysznicowa i umywalka.

W odległości ok. 3 km od nieruchomości znajduje się port lotniczy Wrocław – Strachowice.

Transport publiczny stanowi komunikacja autobusowa i kolejowa. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w odległości około 650 m, a nieco dalej przystanek kolejowy – stacja Żerniki, dzięki której bardzo szybko można trafić do centrum Wrocławia.

Na osiedlu są markety: Biedronka, Stokrotka. Najbliższy wielopowierzchniowy obiekt handlowy – Factoria Park znajduje się w odległości ok. 4 km.
Na osiedlu znajduje się szkoła podstawowa, a także przedszkole, przychodnia lekarza rodzinnego NFZ, apteka, dwa gabinety stomatologiczne, fryzjer, jak i gabinety weterynaryjne, kościół.
W odległości ok. 850 m znajduje się Żernicki Park Sportu i Rekreacji. W odległości ok. 3 km znajduje się Park Tysiąclecia, tor wrotkarski, skatepark.

Miejsca parkingowe naziemne ogólnodostępne usytuowane są bezpośrednio przy ulicy i nie znajdują się w strefie płatnego parkowania.

W ostatnich latach wykonano remont ścian (gładzie, powłoka malarska), a w budynku zostało wymienione poszycie dachu.
Obecnie mieszkanie jest zamieszkiwane. Zostanie zwolnione od 1 października 2024r.
Dla zdecydowanych cena do negocjacji.