Dwupoziomowe,słoneczne w dobrej okolicy mieszkanie z ogrodem i działką

Dodano: 2 tygodnie 5 dni temu  |  Wyświetleń: 50  |  Udostępnij to ogłoszenie na 
269 000
Ogłoszeniodawca:
Oferta prywatna
Rynek:
Pierwotny
Powierzchnia:
89,72
Liczba pokoi:
2
Piętro:
Parter
Liczba pięter:
1 piętro
Materiał budynku:
Cegła
Rok budowy:
1939
Stan wykończenia:
Do remontu
Forma własności:
Pełna własność
Dostępność:
Od zaraz
Informacje dodatkowe:
Garaż / Miejsce parkingowe
Oferuję nieruchomość położoną w Kamiennej Górze (58-400), w powiecie kamiennogórskim, w województwie dolnośląskim, o powierzchni 89,72m2.

Nieruchomość w postaci mieszkania będącego częścią wolnostojącego trzylokalowego budynku mieszkalnego, do którego przynależy działka gruntu (1137m2) wraz z zabudowaniami gospodarczymi.

Nieszablonowa, a jednocześnie ciekawa nieruchomość znacznie odbiega od standardowych lokali mieszkalnych oferując wiele udogodnień zarezerwowanych głównie dla zabudowy jednorodzinnej. Na pierwszej kondygnacji dwupoziomowego lokalu mieszkalnego obecny projekt przewiduje możliwość stworzenia przestronnego salonu wraz z aneksem kuchennym i bezpośrednim wyjściem na taras, osobną sypialnię, łazienkę wraz z WC, jak również istotny wiatrołap pełniący jednocześnie funkcję przedpokoju. Na drugiej kondygnacji zaplanowano otwartą przestrzeń w formie sypialni połączonej z funkcja biurową, przy czym przestrzeń ta jest także wystarczająca do stworzenia dwóch osobnych sypialni.

Pomimo, iż w 2016 roku nieruchomość przeszła kapitalny remont, który obejmował m.in. wszelkie instalacje, w tym także instalację ogrzewania gazowego, wykonanie na nowo podłóg wraz z ich dociepleniem, budowę łazienki i wiatrołapu, wymianę stolarki okiennej, jak również pozostałe prace wykończeniowe w części wewnętrznej i zewnętrznej budynku, obecnie została ona ponownie w pełni rozebrana i przygotowana do wykończenia zgodnie z założeniami projektowymi, dla których realizacji pozyskano niezbędną dokumentację.

Nowy właściciel nieruchomości będzie posiadał pełną możliwość ingerencji w projekt podziału pomieszczeń, w tym także powrotu do możliwości pozostawienia osobnej lub otwartej kuchni, a także zwiększenia powierzchni parteru kosztem odstąpienia od projektu stworzenia sypialni, która może zostać przeniesiona na drugą kondygnację. Celem wykonania remontu dokonano zakupu niezbędnych materiałów budowlanych o wartości 20.000,00 zł, które nowy właściciel może nabyć wraz z nieruchomością.

Ze względu na rodzaj nieruchomości i związany z nim potencjał istnieje możliwość dobudowy dodatkowej przestrzeni mieszkalnej, której powierzchnia może wynosić nawet 30 m². Ponadto na terenie przynależnego gruntu możliwe jest usytuowanie garażu samochodowego. Obecnie część działki wykorzystano do stworzenia kilkudziesięciometrowego ogrodu, a bezpośrednio przed wejściem do nieruchomości znajduje się wygodne miejsce, które może służyć do postoju pojazdów. Do nieruchomości przynależy także pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 13 m².

Dużym atutem nieruchomości jest brak stałego czynszu administracyjnego, jak i niewielkie koszty związane z utrzymaniem nieruchomości w bardzo dobrym stanie technicznym i użytkowym.

Doskonała lokalizacja – nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych części miasta i tym samym w niezwykle spokojnej dzielnicy o przeważającej zabudowie jednorodzinnej, bezpośrednio przy drodze pełniącej w dużej mierze funkcję osiedlowej o niskim natężeniu ruchu. W najbliższym sąsiedztwie odnajdujemy liczne tereny zielone, niewielkie jeziorko, market spożywczy, jak również ścieżkę rowerową.

Bardzo dobra inwestycja zarówno dla osób poszukujących niewielkiego mieszkania z dodatkowymi udogodnieniami, jak i w celu generowania dochodu z wynajmu nieruchomości. Wskazana powierzchnia nieruchomości odnosi stanowi powierzchnię całkowita z uwzględnieniem powierzchni podłogi drugiej kondygnacji.

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację nieruchomości w dogodnym dla Państwa terminie. Numer telefonu:
727 910 721