FK Deweloper - domy szeregowe i nowe mieszkania Bydgoszcz

Dodano: 2 tygodnie 15 godzin temu  |  Wyświetleń: 67
Kategoria: Budowa i remont

FK Deweloper to znana lokalna firma, która od niespełna dwóch lat osiąga znaczące sukcesy na arenie krajowej. Nie ograniczamy się do projektów realizowanych tylko i wyłącznie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, jednak najwięcej naszych inwestycji nadal realizujemy w Bydgoszczy.

Jako deweloperzy stawiamy poprzeczkę bardzo wysoko. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów budowlanych, renomowanych firm które nie tylko są polecane przez specjalistów ale sprawdzone na naszych wcześniejszych realizacjach, które rekomendowane są celująco.

Wybierając projekt domu lub mieszkania z FK Deweloper decydują się Państwo na jakość i komfort. Coś czego niestety nie każdy doświadczy lub dotrzyma. Budowa naszych domów zaczyna się od solidnych fundamentów dosłownie jak i w przenośni. Planowanie każdej inwestycji jest bardzo skrupulatne i precyzyjne dzięki czemu mamy poczucie bardzo dobrze wykorzystanego każdego centymetra kolejnego budynku. Dobrze zaaranżowany projekt i plan budowy to więcej miejsca dla Państwa i większy komfort mieszkania dla wszystkich. Jesteśmy firmą na miarę XXI wieku, staramy się budować ekologicznie a faunę i florę ulokować tak aby pomagała odpoczywać każdego dnia. Wychodzimy na przeciw Państwa pomysłom i ideom. Jesteśmy otwarci na Państwa doświadczenia i z chęcią zrealizujemy niestandardowe projekty również na Państwa działkach. Każdorazowo prowadzimy równolegle kilka inwestycji. To czyni naszą ofertę kompletną, a z docelowym klientem mamy o czym rozmawiać. Mamy bardzo dużo argumentów zarówno tych jakościowych jak i finansowych aby wybrali Państwo naszą firmę jako relizatora Państwa marzeń. Serdecznie zapraszamy do współpracy z FK Deweloper Bydgoszcz.

Oferta od firmy
FK DEWELOPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ulica:
ul. Juliusza Słowackiego 1
Kod pocztowy:
85-008
Miasto:
NIP:
9671415804
REGON:
380012081
Facebook:
Instagram:
Telefon:
E-mail: