Działka budowlana z MPZP w Pasymiu

Dodano: 1 tydzień 6 dni temu  |  Wyświetleń: 76
170 000
Ogłoszeniodawca:
Biuro nieruchomości
Powierzchnia:
1126
Forma własności:
Pełna własność
Dostępność:
Od zaraz
Typ działki:
Budowlana
Ogrodzenie:
Nie
Położenie:
Wieś
Media:
Prąd, Woda, Kanalizacja
Dojazd:
Utwardzony
Okolica:
Jezioro
Forma obsługi:
Obsługa tradycyjna
Nieruchomość gruntowa usytuowana nad pięknym jeziorem Kalwa w Pasymiu, woj. warmińsko-mazurskie.

Na sprzedaż przedstawiam Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1126 m2 w Pasymiu, pow. szczycieński na Mazurach. W skład nieruchomości wchodzą dwie działki - 271/166 oraz 271/143. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Pasym - obszar zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta. Teren falisty. Obszar uzbrojony w sieć wodno-kanalizacyjną. W pobliżu prąd. (50 metrów).
Działka usytuowana jest zaledwie 500 metrów w linii prostej od atrakcyjnego jeziora Kalwa. Do publicznej plaży z pomostem ok 900 m.
W sąsiedztwie ośrodek ze strzeżonym kąpieliskiem, pomostami, krytym basenem, plażą, sauną, kortem tenisowym oraz wieloma atrakcjami dla dzieci. Około 2 km od centrum miasta, blisko drogi krajowej nr 53. Dogodny dojazd do centrum jedną z głównych ulic miasta.

W Pasymiu działa Miejski Ośrodek Kultury i Sportu i Miejska Biblioteka Publiczna. Funkcjonuje tutaj zespół Echo Pasymia, Kapela Lipa oraz Prywatna Kapela Dziadka Stasia. Również funkcjonuje Zespół Szkolno-Przedszkolny, w którego skład wchodzą: przedszkole i Szkoła Podstawowa.
Oferta od firmy
METROHOUSE SZCZYTNO
Ulica:
Polna
Kod pocztowy:
12130
Miasto:
Telefon:
E-mail:
Reklama:
  • Company.pl - wyszukiwarka firm i usług
  • WebJobs.pl - aktualne oferty pracy